продажба на лаптоп компютър принтер монитор фотоапарат камера телевизор

 
Начало / Mрежови карти и WiFi / Mрежови карти и аксесоари
 

Mрежови карти и аксесоари

Рутер TP-Link TL-WR740N, 150Mbps Wireless N Router, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 4-port Switch
- 13 %
Рутер TP-Link TL-WR740N, 150Mbps Wireless N Router, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, 4-port Switch 29.50 лв.  
150Mbps Wireless N Router, Atheros, 1T1R, 2.4GHz, compatible with 802.11n/g/b, Built-in 4-port Switch, SPI firewall, autorun utility, fixed antenna TL-WR740N
Оферта номер: 30007;
Рутер TENDA W308R ( 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n)
- 14 %
Рутер TENDA W308R ( 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n) 32.99 лв.  
Рутер TENDA W308R ( 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n)
Оферта номер: 27684;
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk I350T2V2BLK Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk I350T2V2BLK 324.00 лв.  
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2V2, retail bulk I350T2V2BLK
Оферта номер: 44346;
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports X1018-14 Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports X1018-14 693.00 лв.  
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE and 2x 1GbE SFP ports X1018-14
Оферта номер: 44642;
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile S26361-F3961-L201 FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile S26361-F3961-L201 698.00 лв.  
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile S26361-F3961-L201
Оферта номер: 34023;
Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports X1052-14 Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports X1052-14 1766.00 лв.  
Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch, 48x 1GbE and 4x 10GbE SFP+ ports X1052-14
Оферта номер: 44660;
Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch, 12x 10GbE SFP+ ports X4012-14 Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch, 12x 10GbE SFP+ ports X4012-14 3150.00 лв.  
Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch, 12x 10GbE SFP+ ports X4012-14
Оферта номер: 44926;
Електронен магазин за техника - лаптопи, монитори, компютри, принтери и аксесоари Лаптопи DELL Лаптопи HP Лаптопи Toshiba Лаптопи Acer Лаптопи Fujitsu-Siemens Лаптопи SONY Лаптопи Packard BELL Лаптопи IBM/Lenovo

Вход

Регистрация
Забравена парола?

×
eXTReMe Tracker